Reģistrējies un saņem 5 x €10 likmes bez zaudējuma riska

Betsafe likmes

Betsafe ir spēļu vietne, kas galvenokārt koncentrējas uz likmēm, un viņiem ir patiešām labs likmju piedāvājums. Turklāt Betsafe ir vairākas īpašas un noderīgas funkcijas, piemēram, likmju konstruktors. Ja meklē vietni, kurā vari likt likmes tiešsaistē, Betsafe ir ļoti laba izvēle. Lai gan Betsafe ir plašs sporta veidu klāsts, Tu tos vari viegli sakārtot skaidrā un viegli pārredzamā izvēlnē. Piemēram, ja gribi, Tu vari izvēlēties apskatīt tikai Latvijas sporta veidu likmes. Likmju sadaļa atstāj profesionālu iespaidu viscaur, un ir skaidri redzams, ka likmes ir Betsafe Latvija prioritāte.

Protams, ja gribi, Tu vari likt arī Live likmes. Galvenajā izvēlnē tām ir izveidota atsevišķa kategorija, kurā atradīsi šobrīd un drīzumā notiekošās spēles. Varbūt Tevi interesē tikai, piemēram, Live hokeja rezultāti? Nekādu problēmu! Ar dažiem peles klikšķiem Tu vari atlasīt tikai tos. Turpini lasīt, lai uzzinātu vairāk par Betsafe likmēm un likmju tirgiem!

betsafe kazino

Cik labas ir Betsafe likmes?

Ja runājam par online likmēm, tad mēs uzdrošināmies izcelties un apgalvot, ka Betsafe ir viena no labākajiem likmju likšanas vietām Latvijā. Tas ir pateicoties plašajam spēļu klāstam un pievilcīgajiem koeficientiem. Tu vari izvēlēties dažādus sporta veidus, tostarp hokeju, volejbolu, futbolu, tenisu un ziemas sporta veidus. Visiem sporta veidiem lapas izvēlnē ir sava kategorija, un, noklikšķinot uz interesējošā sporta veida, Tu redzēsi pieejamās līgas un kausus.

Futbols un citi sporta veidi

Betsafe Latvija vietnē populārākais sporta veids bez šaubām ir futbols, un tas, protams, nav nekāds pārsteigums, ņemot vērā, ka tas ir populārākais sporta veids visā pasaulē. Tu vari likt likmes uz visu, sākot ar Anglijas futbolu līdz vietējām Latvijas līgām. Protams, ir arī lielie kausi, kurus pārstāv Čempionu līga un Eiropas līga. Betsafe patīk futbolu izcelt nedaudz vairāk, tāpēc nebrīnies, ja mājas lapā redzi reklāmu par to. Citi sporta veidi, kas izpelnās lielu uzmanību Betsafe, ir hokejs, handbols un cīņas māksla, piemēram, MMA. Piemēram, ja meklēsi Betsafe McGregor, Tu atradīsi likmes, kas attiecas uz viņa MMA mačiem.

Vairākas spēļu kombinācijas

Vēl viens aspekts, kas Betsafe piedāvājumu padara īpaši pievilcīgu, ir iespēja likt likmes uz dažādām spēļu kombinācijām. Noklikšķini uz likmes kartītes un izvēlies, vai gribi likt vienkāršo vai kombinēto likmi. Tas ietver arī Live likmes. Betsafe ir sācis piedāvāt arī iespēju pārdot likmes kartīti ātrāk, kas nozīmē, ka Tu pieprasi naudas atmaksu. Tā ir vērtīga funkcionalitāte, ja gribi garantēt peļņas saņemšanu un negribi riskēt ar iespējamo rezultāta maiņu, pirms spēles noslēguma signāla atskanēšanas.

Betsafe-odds

Betsafe Live likmes

Mūsdienās daudzi spēlētāji labprātāk izvēlas Live likmes, nevis pirmsspēles likmes, un arī Tu to vari izdarīt, ejot uz Live likmju sadaļu. Šajā likmju tirgū koeficienti nepārtraukti mainās atkarībā no notikuma vai spēles gaitas. Ja komanda izvirzās vadībā, tās koeficients samazinās. Ja, Tavuprāt, otrai komandai ir labas izredzes izredzes mainīt spēles gaitu sev par labu, tad šis ir īstais brīdis likt likmes uz to.

Betsafe  vietnē Tu vari likt Live likmes uz vairumu sporta veidu, un, ņemot vērā, ka šim likmju tirgum ir sava kategorija, Live likmju atlasīšana Tev nesagādās nekādas grūtības. Ja gribi palielināt savas likmju kartītes koeficientu, apvieno Live likmes ar citām likmēm. Tanī pat laikā, spēlējot Live un sekojot līdzi rezultātiem Betsafe mājaslapā, Tu vari kombinēt Live likmes uz, piemēram, handbolu un kādu citu notikumu.

Kā spēlēt

Live likmju koeficienti var mainīties ļoti ātri. Tāpēc parasti Tev ir jāatzīmē ailīte, ka, veicot likmi, koeficienti var tikt mainīti. Dažkārt pat visa spēle var tikt iezīmēta pelēkā krāsā. Tas nozīmē, ka spēlē kaut kas notiek un tajā brīdī nav iespējams likt Live likmes. Ir svarīgi būt modram un likt likmi īstajā brīdī, lai izmantotu visizdevīgākos koeficientus.

Likt Live likmes ir ļoti aizraujoši it īpaši, ja Tu pats skaties spēli tiešraidē. Tad Tev ir iespēja analizēt spēli, vienlaikus veicot likmes. Dažas spēles var straumēt tiešraidē tieši Betsafe likmju sadaļā – sīkāka informācija par to ir pieejama zemāk. Ja spēli skatīties nav iespējams, Tu parasti saņemsi virtuālu jaunāko informāciju par laukumā notiekošo. Tev būs redzams, piemēram, kurai komandai ir bumba, vai ir kāds bīstams uzbrukums un tā tālāk. Jebkurā gadījumā tas dod nelielu ieskatu par to, kas šobrīd notiek spēles laukumā.

Betsafe likmju konstruktors

Betsafe ir funkcija, ko sauc par likmju konstruktoru. Vienkārši izsakoties, tas nozīmē, ka Tu veido pats savu likmju kartīti, un Tev ir mazāk ierobežojumu nekā citkārt. Parasti, piemēram, Tu nevari iekļaut vairākas likmes uz vienus spēli. Izmantojot likmju konstruktoru, šādu ierobežojumu nav. Lai tas darbotos, Tev ir jāapvieno vismaz divi koeficienti no vienas vai dažādām spēlēm.

Pieņemsim, ka gribi likt likmes uz spēli starp Spāniju un Angliju. Iespējams, Tu gribi likt likmi, ka Spānija uzvarēs pamatlaikā, un abas komandas spēlē gūs vārtus. Izmantojot likmju konstruktoru, Tu vari likt šo kombināciju bez nekādām problēmām. Tas ir izdevīgi, jo Tu nekādā mērā neesi ierobežots. Ja Tev ir labs priekšstats par konkrētu spēli, Tu vari izveidot likmju kartīti ar augstu potenciālu. Tā ir viena no galvenajām likmju konstruktora priekšrocībām.

Atrodi šo funkciju izvēlnē, un pēc tam pievieno savas izvēlētās spēles vai koeficientus. Papildus tam Tu ērti vari apskatīt atvērtās spēles, kurām izmantoji likmju konstruktoru.

Betsafe likmes

Betsafe Esports

Pēdējo gadu laikā likmju likšana uz Esportu ir kļuvusi ļoti populāra, un tas nav nekāds pārsteigums, ņemot vērā Esporta attīstības tempu. Pašsaprotami, ka Betsafe ir ņēmis vērā šo tendenci un iekļāvis Esportu savā piedāvājumā. Lielākā uzmanība tiek pievērsta Dota 2 un CS: GO, kas ir arī divi populārākie sporta veidi.

Spēlējot Esportu Betsafe vietnē, Tu vari likt likmi uz to, kura komanda vai spēlētājs, Tavuprāt, uzvarēs visā spēlē vai kādā no tās daļām. Piemēram, Tu vari likt likmi uz to, kura komanda uzvarēs noteiktu karti vai virs/zem likmi par noteiktu punktu skaitu. Konkrēts likmju piedāvājums ir atkarīgs no sporta veida. Pieejamās likmju iespējas ir ērti apskatāmas, noklikšķinot uz sev interesējošās spēles. Ja gribi, Tu Esportā vari likt arī Live likmes.

Visādi citādi likmju likšana uz Esportu darbojas līdzīgi kā uz jebkuru citu likmju tirgu. Jo vairāk lasīsi par dažādām komandām un kartēm, jo lielāka būs iespēja laimēt likmes. Ja Tu Esportā neorientējies pārāk labi, tad ir pieejama virkne vietņu, kurās vari atrast noderīgus padomus par likmju likšanu. Šī noteikti ir laba vieta, kur sākt, ja neesi pārliecināts par savām zināšanām.

Citi Betsafe likmju tirgi

Betsafe būs saistošs ne tikai dažādu sporta veidu cienītājiem, jo tajā ir iespēja likt likmes vēl uz daudziem citiem notikumiem. Arī tādiem, kas ietekmē visu pasauli, piemēram, aizraujošajām prezidenta vēlēšanām ASV, kur amerikāņi par nākamo valsts prezidentu ievēlēja Baidenu. Tev, protams, bija iespēja Betsafe likt likmi uz, Tavuprāt, reālāko prezidenta amata kandidātu.

Parlamenta vēlēšanas

Kad pienāk kārta vēlēšanām Zviedrijā, Betsafe parasti piedāvā likt likmes arī uz tām. Likmes var likt uz to, kura parlamentārā partija, Tavuprāt, pametīs parlamentu vai kura iegūs vislielāko pārsvaru. Šīs likmes Betsafe ir redzamas tikai neilgi pirms attiecīgā notikuma, tāpēc atceries sekot līdzi aktualitātēm, lai neko nepalaistu garām.

Mūzikas pasākumi

Betsafe var likt likmes ne tikai uz politiku. Mūzikas cienītāji var izvēlēties likt likmes uz tādiem populāriem notikumiem, kā, piemēram, Eirovīzija. Tu vari likt likmi uz to, kurš būs uzvarētājs, vai likmi uz vienu no diviem dalībniekiem.

1

Reģistrējies

Lai reģistrētos betsafe, klikšķini uz “Atvērt kontu”.

2

Veic pirmo iemaksu

Veic savu pirmo iemaksu. Minimālā iemaksas summa ir €0.01

3

Saņem €50 vērtas likmes

Reģistrējies un saņem
5 x €10 likmes bez zaudējuma riska

Atvērt kontu